دسته‌بندی نشده

کاریکلماتور

همسر با گذشتی است از من هم گذشت     شیرین ترین بازی ها نامزد بازی است، به شرطی که به ازدواج منتهی شود!     ازدواج بد وجود ندارد، این زن و شوهرها هستند که بد می شوند.     قلم کم حرف، عمرش طولانی است     ذهنم کلمات را به بازی گرفته و رفتارم زندگی را.   ... ادامه مطلب »

چرک خشک کن های طبیعی

در برخی موارد که بیماری و عفونت بدن شدید است نیاز زیادی به مصرف آنتی بیوتیک ها آن هم تحت نظر پزشک وجود دارد؛ اما در مواردی که مربوط به سرماخوردگی و ناخوشی های روزمره است می توانید به درمان های طبیعی اعتماد کنید. خدای نکرده بیمار شده اید؟ خیلی از ما عادت داریم که با اولین سرماخوردگی و یا ... ادامه مطلب »

تاثیر تلخ زبانی بر روابط خانوادگی

معمولا ما آدم ها احساسات درونی خود را به دو روش  ابراز می کنیم؛ اول با سخن و گفتار خود و دوم با اعمال و کردار، اما گاهی  برخی از ما ناخواسته و بدون قصد و غرض با سخنان و گفتار نسنجیده، به ارزش کلام و شخصیت خود آسیب می رسانیم. همین کنترل نکردن زبان ریشه بسیاری از اختلافات خانوادگی ... ادامه مطلب »

گاهی دلیل حل نشدن مشکلات خانوادگی، خود شما هستید

هر چه از عمر زندگی مشترک می گذرد، زوجین دوره های متفاوتی را تجربه می کنند و گاه لازم می شود، در مورد روابط شان با یکدیگر بیشتر بیندیشند. برای رفع نواقص و کمبودها لازم است موانعی که بر سر راه ارتباط برقرار کردن شان هست را شناسایی کنند. ازدواج پیمانی است که زن و شوهر بر اساس آن با یکدیگر ... ادامه مطلب »

دختران پدری

بسیاری از زنان بسیار موفق، دختران پدر محسوب می‌شوند زیرا آنها در جستجوی کسب تایید و قدرت آن اولین الگوی مردانه هستند. تایید و تحسین مادر آنها چندان مهم تلقی نمی‌شود و این پدر است که زنانگی را تعریف می‌کند و این تعریف، بر جنسیت دختر، توانایی ارتباط با مردان و قابلیت او برای موفق شدن در دنیا اثر می‌گذارد. ... ادامه مطلب »

كمال گرايي…

آنهایی که از خودشون راضی نیستند ، بخونند! آيا شما هم فرد کمال گرايی هستيد؟؟؟ آيا شما هم هموار فکر می کنيد آن کسی که می خواهيم باشيد نيستيد؟ آيا احساس مي كنيم كارهايي كه به اتمام رسانده ايم به اندازه كافي خوب نيستند؟ آيا نوشتن مقالات و طرحها را با اهداف انجام دقيق آنها به تعويق مي اندازيم ؟ ... ادامه مطلب »

جملات نغز بزرگان

خداوند به هر پرنده‌اي دانه‌اي مي‌دهد، ولي آن را داخل لانه‌اش نمي‌اندازد وقتي توبيخ را با تمجيد پايان مي دهيد، افراد درباره رفتار و عملكرد خود فكر مي كنند، نه رفتار و عملكرد شما سخت كوشي هرگز كسي را نكشته است، نگراني از آن است كه انسان را از بين مي برد اگر همان كاري را انجام دهيد كه هميشه ... ادامه مطلب »

ناقوس پایان یک …..زندگی

ازدواج مهمترین رخداد زندگی یک فرد است و اگر در هنگام انتخاب همسر دقت لازم صورت نگیرد و یا شتابزده عمل گردد ممکن است مسیر زندگی از جاده اصلی منحرف شده و به ناکجا آباد منتهی گردد. در فرهنگ و رسوم جامعه ما بعد از مراسم خواستگاری و توافقات اولیه دورانی به عنوان نامزدی وجود دارد که از این دوران ... ادامه مطلب »